Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

harry potter FANS
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ВАЖНО!!!Хайде да живнем малко форума!

Go down 
АвторСъобщение
Хърмаяни _Грейнджър
грифиндорка
грифиндорка
Хърмаяни _Грейнджър


Брой мнения : 110
Join date : 16.04.2009
Местожителство : Ми....В Хогуортс

ВАЖНО!!!Хайде да живнем малко форума! Empty
ПисанеЗаглавие: ВАЖНО!!!Хайде да живнем малко форума!   ВАЖНО!!!Хайде да живнем малко форума! Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 8:09 pm

Такам...Много съжалявам за забавянето в отговорите и мисля, че трябва да посъживим малко това форумче! Първа имам няколко съобщения:
Директорът (Admin) трябваше да окаже помощ на свой приятел, който си имал вземане-даване с вампири. Трябваше да се върне преди месец, но още го няма. Всички много се притесняваме, но да не си мислим най-лошото. Все пак той се придвижваше на стар модел чистометка...нищо чудно че се забавя... Все пак някой трябва да се погрижи за училището. И това съм аз. Пред вас поства новият самообявил се директор на училището - аз!
Все още нямам парола за директорския кабинет(контролния панел), но не се притеснявайте. Ще отговоря на всички въпроси и регистрации ще се постарая да съживя магазините(очаквайте скоро нова стока) ще пусна няколко урока, дори очаквайте премии във всички трезори. Но ще ми трябва малко помощ. Напомням ви да четете редовно съобщенията.
Сега ще въведа някои промени:
І УРОЦИТЕ За по-голямо удобство учителите ще пускат един урок седмично за да може всеки да го прочете и да си напише домашната работа(както всички знаем не всеки може да влиза тук всеки ден, а ще е нечестно да отнемаме точки ако на някой му се е развалил компютъра).
В кабинетите ще има допълнителна тема, в която учениците могат да пишат за личните си разговори по време на час. Така в темите за уроци ще се пишат само уроци(от учителите), домашните работи ще се предават по ЛС(от учениците), а в темите за свободно писане ще се пише за разговори между ученици по време на учебните часове(от ученици и учители).
ІІРАЗПРЕДЕЛЕНИЕ:
Скоро мисля да пусна нов разпределителен тест. Преди това ще разпределя всички ученици, които са попълнили стария. Който не е доволен от разпределението си може да попълни новия тест. И понеже много хора искат да са във Слидерин или Грифиндор искам да ви кажа, че няма нищо лошо да си в Хафълпаф или Рейвърклоу. Но все пак ако не сте доволни от разпределението си. аз ще направя тема за коментари там можем да обсъдим в кой дом искате да сте и защо.
ІІІНай важното:
Забавлявайте се и не забравяйте, че тук създаваме исктория, за това пращайте сови на приятелите си или на други Потър фенове, за нашия сайт.(Скоро може да направя реклами и картички, които ще можете да копирате и да изпращате на приятели или да поставяте в други сайтове
ІVЗа малк
о да забравя: Трябват ми помощници. Все пак аз съм една крехка начинаеща директорка, която е натоварила отговорността на раменете си. Така че ако искате сда подадете едно рамо можете да станете заместник директор, професор или..каквото и да е. Трябва ни персонал.
VМерки за сигурност:Всички усещат че настават тежки времена за училището. Това ме принуждава да взема някои мерки за сигурност. За да не умре някой от скука ще пускаме различни мисии(ще трабва да преминавате през опасни изпитания и да се изправяте пред трудности и премеждия, защитавайки училището и приятелите си и ако оживеете ще получавате специални награди. Очаквайте нови съобщения.


Последната промяна е направена от Хърмаяни _Грейнджър на Чет Юли 21, 2011 8:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Да накараме форумът ни да оживее! Който иска да разпространи историята си да порчете новите правила тук!)
Върнете се в началото Go down
 
ВАЖНО!!!Хайде да живнем малко форума!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Начало :: Важно!!!-
Идете на: