Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

harry potter FANS
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предложение!!!!!!!!!!!!!! Моля пишете коментари.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Хърмаяни _Грейнджър
грифиндорка
грифиндорка
Хърмаяни _Грейнджър


Брой мнения : 110
Join date : 16.04.2009
Местожителство : Ми....В Хогуортс

Предложение!!!!!!!!!!!!!! Моля пишете коментари. Empty
ПисанеЗаглавие: Предложение!!!!!!!!!!!!!! Моля пишете коментари.   Предложение!!!!!!!!!!!!!! Моля пишете коментари. Icon_minitimeПет Юли 22, 2011 6:45 pm

Както всички, които са прочели съобщението ми от вчера знаят, директорът замина без да ми остави парола за кабинета си(контролния панел). Виждам, че част от старите потребители също са си отишли, но няма смисъл от притеснения. Аз предлагам да направя нов форум(там ще можете да се регистрирате отново, но няма нужда да започвате всичко от начало. Обещавам, че ще се погрижа да поставя всичките ви стари мнения в новия сайт. Вие просто ще продължите да развивате форума.) Искам тук да пишете дали сте съгласни.
Върнете се в началото Go down
Албус Дъмбалдор




Брой мнения : 24
Join date : 20.07.2011

Предложение!!!!!!!!!!!!!! Моля пишете коментари. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение!!!!!!!!!!!!!! Моля пишете коментари.   Предложение!!!!!!!!!!!!!! Моля пишете коментари. Icon_minitimeПет Юли 22, 2011 10:37 pm

Ами аз не съм сагласен,незнам за другите но ако все пак го направите просто ми кажете и аз ще се регистрирам на ново няма проблем
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни _Грейнджър
грифиндорка
грифиндорка
Хърмаяни _Грейнджър


Брой мнения : 110
Join date : 16.04.2009
Местожителство : Ми....В Хогуортс

Предложение!!!!!!!!!!!!!! Моля пишете коментари. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение!!!!!!!!!!!!!! Моля пишете коментари.   Предложение!!!!!!!!!!!!!! Моля пишете коментари. Icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 12:58 am

И аз си мисля да го оставя така. Ако нямяте възражения Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложение!!!!!!!!!!!!!! Моля пишете коментари. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение!!!!!!!!!!!!!! Моля пишете коментари.   Предложение!!!!!!!!!!!!!! Моля пишете коментари. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложение!!!!!!!!!!!!!! Моля пишете коментари.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Начало :: Важно!!!-
Идете на: