Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

harry potter FANS
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Пътуването в Хогуортс експрес

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джини_Уизли
грифиндорка
грифиндорка
Джини_Уизли


Брой мнения : 80
Join date : 16.04.2009
Age : 27

Пътуването в Хогуортс експрес Empty
ПисанеЗаглавие: Пътуването в Хогуортс експрес   Пътуването в Хогуортс експрес Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 7:54 pm

Ескпрес Хогуотрс имаше много вагони,в които да се поберът всички ученици.Коридорите бяха тесни а купетата топли и уютни.Учениците качваха багажа си в някое купе и се разполагаха удобно за дългото пътуване.

Пътуването в Хогуортс експрес Remus_train - това е Лупин в Хогуортс експрес
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни _Грейнджър
грифиндорка
грифиндорка
Хърмаяни _Грейнджър


Брой мнения : 110
Join date : 16.04.2009
Местожителство : Ми....В Хогуортс

Пътуването в Хогуортс експрес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътуването в Хогуортс експрес   Пътуването в Хогуортс експрес Icon_minitimeСъб Май 02, 2009 11:29 pm

Хърмаяни и приятелите й трудно успяха да си намерят места , защото имаше много хора...
След като най сетне успяха да намерят своите мескта те наместиха багажа си
и започнаха да разглеждата покупките си (приятелите на Хърмаяни-Елизабет и Том бяха "чистокръвни " и преди да отидат на Диагон.али бяха обиколили някой мъгълски магазини.Елизабет и том не познаваха добре мъгълския свят .Сега те с любопитство разглеждаха покупките докато Хърмаяни им обясняваше какво представляват те ...
Върнете се в началото Go down
hermione933
грифиндорка
грифиндорка
hermione933


Брой мнения : 25
Join date : 03.05.2009

Пътуването в Хогуортс експрес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътуването в Хогуортс експрес   Пътуването в Хогуортс експрес Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 7:38 pm

Тогава в купето се вмъкна едно момиче. Тя се усмихна притеснено и попита:
-Може ли да седна при вас? Навсякъде епълно.
Хърмаяни се усмихна и каза:
-Разбира се! Казвам се Хърмаяни ,а това са моите приятели Елизбет и Том.
Хилари кимна в знак на поздрав и попита:
Ікакво разглеждате?
-Покупките от мъгълски магазини. Те са чистокръвни и незнаят какво е това-и посочи покупките...
Върнете се в началото Go down
http://magicschool-hogwarts.bulgarianforum.net
Хърмаяни _Грейнджър
грифиндорка
грифиндорка
Хърмаяни _Грейнджър


Брой мнения : 110
Join date : 16.04.2009
Местожителство : Ми....В Хогуортс

Пътуването в Хогуортс експрес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътуването в Хогуортс експрес   Пътуването в Хогуортс експрес Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 8:26 pm

-Предполагам , ти добре познаваш мъгълския свят.-обърна се Хилари към Хърмаяни.
-Моите родители за мъгъли.-отвърна момичето
-Аз също знам много за него. Cool Това е преспапие.-каза тя на Том, който разглеждаше малка стъклена топка.Имат и светещи поставки.
-Да , но те са електрически, а в Хогуортс не може да се използва електричество!-Уточни Хърмаяни.-Чела съм го в...
-История на Хогуортс-знаем Хърмаяни.-казаха й двамата й приятели(те малко се дразнеха когато им го натякваше)
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
-Е ти за първа година ли си тук Хилари?-смени темата Хърмаяни.-Разкажи нси за себе си...
Хърмаяни Том , Елизабет и новата им приятелка Хилари се забавляваха със забавни истории и смешки.Влакът неусетно се носеше по релсите и вагоните леко се поклащаха по пътя към магическото училище.
Върнете се в началото Go down
hermione933
грифиндорка
грифиндорка
hermione933


Брой мнения : 25
Join date : 03.05.2009

Пътуването в Хогуортс експрес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътуването в Хогуортс експрес   Пътуването в Хогуортс експрес Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 12:26 am

-Эми нека разкажа нещо за себе си... Аз съм чистокръвна ,но познавам мъгълския свят колкото мъгълите поради това че повечето ви приятели са мъгъли... Вие сте единствените които са магьосници. И се чувствам така мсе едно съм мъгъл. Обожавам да уча. Чета книгите по предметите преди да е запонала учебната година-каза Хилаари. Тогава Том исумтя и каза:
-Тогава с Хърмаяни ще си намерите тема за разговор.
Тогава двете момичета се изхилиха тихо и тогава Хилари продължи:
-Обще взето съм много щастлива... имам хубаво семейство богата съм и незнам още какво ми трябва освен приятели. Точно заради томва си мисля че не съм богата колкото вас. Имам мноого малко приятели и като включа вас вече не са чак толкова малко.. но все пак се надявам като отида в Хогуортс да си намеря много приятели...
Върнете се в началото Go down
http://magicschool-hogwarts.bulgarianforum.net
Sponsored content





Пътуването в Хогуортс експрес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътуването в Хогуортс експрес   Пътуването в Хогуортс експрес Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пътуването в Хогуортс експрес
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Начало :: Пътешествието към Хогуортс-
Идете на: